TopStar

11. dubna 2016 13:11

Michal Chalupa

Co dnes uvidíte v TSM? Kubelková ukázala obě dcery, Jandová mizí do zahraničí a Klus prozradil pohlaví miminka!

Úplně se to nabízí – říct, že největší úlovek Jakuba Vágnera je Eliška Bučková. Jenže to bychom úplně shodili to, co tenhle zamilovaný pár mezi sebou má. O svém vztahu poprvé společně promluvili v reportáži Martiny Jandové.

To Lucie Špaková pro vás zjistila úplně jinou pecku – nejenže se Tomáš Klus po roční pauze opět vrací na pódia a prozradil nám, jak si roční pauzu užil, dokonce víme, jakou barvou vymalují s manželkou Tamarou pokojíček pro očekáváné miminko.

Zdálo se, že se Marta Jandová po 17 letech života v Německu natrvalo usadila doma v Čechách, ale opak je pravdou. S manželem i s dcerou se teď nečekaně stěhuje do zahraničí. A my jako první víme, kam a co ji k tomu vedlo!

Krásná Iva Kubelková má za sebou společenský debut. Samozřejmě ne svůj, ale svých dvou dcer. Do společnosti totiž tentokrát vyrazila s celou svou rodinou. Čí nápad to byl a jak to rodince slušelo?

Informace o svém zdravotním stavu nám Bolek Polívka exkluzivně podal na oslavě narozenin našeho reportéra Pepy Klímy, na kterou dorazil jen pár dní po té, co mu lékaři diagnostikovali lymskou boreliózu. Jak je na tom nyní?

V tomto TOP STAR Magazínu se vrátíme i o pár let zpět. Ku příležitosti nedožitých padesátin, zavzpomínáme na zesnulou Ivetu Bartošovou. Mirka Roubíková vás pak seznámí s novinkami ohledně dědictví po Jiřině Jiráskové.

Chybět nebude ani Lenka se ptá, dnes však trochu jinak – Lenka se tentokrát neptala celebrit, ale vás, co si o jednotlivých kauzách myslíte!

To vše a mnohem víc ve 21.30 v TOP STAR Magazínu na Primě! Těšíme se na vás.


Přečtěte si také