TopStar

17. července 2018 13:30

Ilona Blašková

Co dokáže naštvat celebrity?

Co dokáže naštvat celebrity?

Tak tohle na pohodovou dovolenou v Mexiku rozhodně nevypadá. Fotografové před pár dny zastihli zpěvačku Rihannu při bouřlivé hádce s přítelem. Ten výměnu názorů neustál a odešel. A co dokáže vytočit jiné celebrity?

Také osobnosti, které znáte z televizních obrazovek, se dokážou pěkně vytočit. Co je tedy zaručeným spouštěčem vzteku? Třeba zpěvačku Ewu Farnou rozhodí maličkosti. Například když zkoušíte klíče a je to ten poslední.

„Já jsem na nervy z lidí, kteří se snaží mít takovou tu uměle vytvářenou autoritu. A pak nemám rád úplně hloupé lidi. Ale pak si zase říkám, že nejsem nejblbější ze všech. Takže ono to moje sebevědomí díky tomu stoupne, když se potkám s takovými lidmi,“ prozradil David Gránský. Herečka Eva Josefíková je cholerik. Nejvíce ji vytočí, když jí něco nejde. Podle svých slov se sama vlastní vinou dostává do varu.

Jenže do varu se dostávají známé tváře i v pozitivním slova smyslu. Některým stačí maličkosti, jiní potřebují k rozhoření vášně trochu víc. „Vášeň je pro mě řídit auto, nebo se obléknout do takových šatů, které člověk jen tak obvykle nenosí,“ prozradila Kateřina Kaira Hrachovcová. To herečku Janu Plodkovou dostanou do varu správní lidé, správné místo a správný čas.

Sdílejte článek

Přečtěte si také