TopStar

20. července 2018 14:00

Co je tohle za kočku? Z Olgy Kurylenko je blondýnka!

Trend blonďatých vlasů je čím dál tím rozšířenější. Nejprve se pro radikální změnu rozhodla Rihanna, teď se na blond dala i sexbomba Hollywoodu Olga Kurylenko (38). Nejprve herečku skoro nikdo nepoznal, ale později fanoušci její novou podobu ocenili. A proč se tedy herečka rozhodla vyměnit tmavou hřívu?

Na nové fotografii pózuje filmová hvězda s režisérem Terry Gilliamem. Podle všeho se herečka rozhodla změnit svou image kvůli novému filmu Muž, který zabil Dona Quijota, kde ztvárnila jednu z hlavních postav. Film je v kinech od 5. července a fanoušci si ho pochvalují. Mnozí zmínili, že Olga vypadá jako blondýnka fantasticky, ale našli se i tací, kteří její nový look zkritizovali.

Není prozatím známo, zda se Olga skutečně obarvila nebo se jedná pouze o paruku. V jednom z dřívějších rozhovorů se herečka nechala slyšet, že by svou přirozenou barvu nikdy nezradila. Oholit si hlavu jako třeba Natalie Portman Kurylenko také není připravena. Dokonce prý hořce plakala, když ji ostříhali kvůli filmu Hitman.

A o čem pojednává nový snímek? Hlavní hrdina Toby býval idealistickým filmovým studentem. Jeho ztvárnění příběhu Dona Quijota, které natočil v malebné španělské vesnici, mělo obrovský úspěch. Ale to je minulost. Z Tobyho se stal arogantní a cynický režisér reklam. A tak zatímco se ve Španělsku snaží dokončit natáčení nové reklamy, užívá si s manželkou svého šéfa. Poté, co se Tobymu dostane do rukou stará kopie jeho studentského filmu, vydává se na místo, kde před mnoha lety svůj opus vytvořil.


Přečtěte si také