TopStar

23. května 2018 00:26

Co je to za fešáka vedle Avril Lavigne? Zpěvačka ulovila potomka texaského miliardáře

Avril Lavigne se pořádně dlouhou dobu neukazovala na veřejnosti. V dubnu se po dvouleté pauze mezi lidmi znovu objevila a okamžitě se stala středem pozornosti. Pro tentokrát se začalo mluvit o jejím soukromí - vypadá to, že v životě zpěvačky se blýská na lepší časy.

Podle západních médií začala Avril chodit se synem texaského miliardáře Fayeze Sarofima Phillipem. Fotografové už párkrát nachytala dvojici v ulicích Los Angeles a při nevinném nakupování se zamilovaní drželi za ruku a vrkali jako hrdličky. Podle blízkých Avril jsou prý většinu času jeden u druhého doma, ale bydlet spolu ještě nezačali. A kde zpěvačka na lukrativní partii narazila? Prý se pár seznámil na večírku jejich společných přátel a okamžitě si padl do oka.

Novému partnerovi Avril Lavigne je 32 let a je jedním z pěti následníků slavného amerického byznysmena Fayeze Sarofima. Co se týče Phillipovy minulosti, už byl ženatý. A hned dvakrát. Vzal si dceru milionáře Tracyho Krohna Lori, a když se s ní rozvedl, utekl k její matce Susan! Snad pro tentokrát s Avril nabyde klidu a nikam už neuteče.

Avril se přiznala, že toužila po rock'n'rollové svatbě a gotické róbě už v roce 2006, když si hvězda brala Dericka Whibleyho. Zvolila však bílou klasiku. Sňatek se ale po 4 letech rozpadl. V roce 2013 se vdávala Lavigne podruhé a na svatbu se zpěvákem Chadem Kroegerem (sólista kapely Nickelback) zvolila temný francouzský zámek, černé gotické šaty, černý dort a dokonce i černý pugét. Sňatek se však po 2 letech rozpadl také. No, uvidíme, jaké šaty zvolí Avril na třetí svatbu.

Sdílejte článek
Štítky zpěvačka miliardář Avril Lavigne

Přečtěte si také