TopStar

28. srpna 2013 06:30

Dagmar Dandová

Co je to za úchyláka? Karel Roden si hraje na pohřebáka

Proč? Protože mu to nakázal režisér Ondřej Sokol. Herce Karla Rodena (51) obsadil do svého filmu Krásno, kde mu dal roli podivínského pohřebáka.

Roden kvůli tomu vypadá, jako by celý den číhal v parku na mladá děvčátka a po jeho pověstném sexappealu nezbylo ani památky. V Sokolově autorské komedii Krásno se představí jako majitel pohřební služby a poprvé se objeví před kamerou ve větší roli se svou životní partnerkou Janou Krausovou.

Nejnáročnější prý bylo natočit scénu, kdy si k němu Krausová přijde objednat pohřeb.

„Celé je to v duchu černého humoru a měla jsem co dělat, abych se při natáčení nezačala smát. Nejhorší to bylo, když jsem točila s Karlem v krematoriu. Byla to hrozně absurdní scéna. Málem jsme to ani nenatočili,“ přiznala nám Jana Krausová.

Že půjde o film velmi zajímavý, naznačují už první fotografie z filmu, kde se kromě Rodena a Krausové představí i David Matásek, Jaroslav Plesl, Nina Divíšková, Michal Suchánek či Dalibor Gondík.

„V tuto chvíli ještě vůbec nevím, co z toho vznikne. Snažili jsme se to natočit nejlépe, jak jsme uměli, a je neuvěřitelné, že ty záběry jsou přesně takové, jaké jsem si je představoval,“ svěřil se nadšeně Sokol, známý z pořadu Partička, který můžete sledovat na Prima COOL.

-dad-

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také