TopStar

22. února 2018 08:05

Co jiného čekat od Marešovy bývalky? Kociánová se zas pochlubila výstavním tělem

Topmodelce Michaele Kociánové (29) závidí nejedna žena. Je úspěšná, prošla postelí nejznámějšího moderátora Česka a ke všemu je zatraceně sexy. Slovenská kráska si toho je vědoma, a proto se na sociálních sítích chlubí jednou žhavou fotkou za druhou.

Kociánová je z těch modelek, které utrácí spíše než za oblečení za plavky. Fotka co fotka ukazuje modelčiny famozní křivky, ale i stále nové modely právě plavek. A není divu, jen co se kráska vrací z jedné dovolené, už jede na druhou. A topmodelka světového kalibru přeci nemůže mít dvakrát plavky stejné.

Fanoušci jsou fotkami slovenské krásky nadšeni. Jeden pochvalný komentář střídá druhý. ‚‚Jste dokonalá! Nejen fyzicky. Opravdu, koukám na vaši fotografii pořád dokola a přemýšlím, jak je to vůbec možné. Určitě, i přesto, že jste přitozeně štíhlá, musela jste zamakat. Je krásné, jak pečujete i o to, co vám Pán Bůh nadělil “zdarma” a pracujete na tom. Jste pro mě velmi inspirativní bytost! Ať se vám moc daří. Přeji Vám mnoho zdraví a lásky,‘‘ zní jedna z mnoha podobných odezev.

Leoš Mareš není jediná známá osobnost, která s kráskou randila. Notnou chvíli ji opečovával i režisér a exmanžel Madonny Guy Ritchie. Možná právě proto příliš času na rodném Slovensku netráví a stále se vozí po rozličných destinacích, ať už pracovně, nebo dovolenkově. Nový rok kupříkladu Michaela trávila ve Švýcarsku. A zima Kociánovou rozhodně neskolí, vyfotila se, jak jinak, než opět v plavkách.

Sdílejte článek

Přečtěte si také