TopStar

14. května 2018 15:33

Ilona Blašková

Co nesmí chybět v šatníku Báry Nesvadbové? A jak bude trávit léto?

Báru Nesvadbovou jsme s naším Top Starem zastihli pří nákupu módních doplňků na léto. To bude mít Bára s dcerou Bibi velmi bizarní! Také přiznala, že je zamilovaná, ale prý se snaží odmilovat. Rozumíte tomu?

Co se týče módy a módních doplňků, tak se jistě shodneme na tom, že inspirace není nikdy dost. Pokaždé, když vidíme Báru, je pro nás, co se týče módy velkou inspirací.

A co ji v létě nesmí chybět v šatníku? „Čepice. Protože já hrozně ráda plavu a plavu s hlavou pod vodou, čímž neustále vypadám jako vodník a maskuju to čepicí a kloboukem. Miluji barety, ale mám ráda i bekovky. Vlastně mám ráda čepice všeobecně. Jak jsem odbarvená blondýna, tak vždycky 14 dní žiju s hezkou barvou, a pak týden musím nějak překonat. Tak ho překonávám s kloboukem. Nosím jenom černou barvu. A teď mě Lenka Urbánková donutila do bílého kloboučku. Já chtěla černobílý a ona tvrdila, že mám zkusit ten bílý. Tak třeba mě rozsvítí a budu mít s ním i lepší náladu,“ prozradila Bára.

A co chystá na léto? „Tak moje léto bude hrozně bizarní. Protože moje dcera říká, že si vezme moji kartu, tak v pohodě. Já si koupím lístky na koncert. Tak jo. V pořádku. Tak si koupila lístky na festival do Gdaňska. Koupila si i stan. Já jsem přišla do práce a říkám holkám, že Bibi jede někam na fesťák do stanu. Já jsem nikdy nebyla a vůbec to neznám. Nevím, jak to vypadá. Všechny moje kamarádky se zhrozily, že ji tam nemůžu v těch patnácti letech pustit samotnou. Takže já jedu do Polska pod stan na fesťák! Pevně doufám, že mě tam pustí. Budu nejstarší účastník,“ řekla Bára.

Co láska? Je zamilovaná? „Hmmm, snažím se odmilovat. Ale neprozradím, je to má soukromá věc.“ A je tedy šťastná? „Jo. Já prožívám teď hrozně hezký období. Je to zvláštní a nechci to zakřiknout. Tohle jaro, jak vypadá jako léto a jak je horko, tak mně je strašně fajn,“ řekla.

Tak si to shrneme: Bára je zamilovaná, ale chce se odmilovat. Přesto je velmi šťastná! Je pravda, že je to trochu zvláštní proces, ale může to být i dobrý návod na to, jak se dá prožít léto.

Sdílejte článek

Přečtěte si také