TopStar

22. prosince 2017 09:30

Co otřásalo světem v roce 2017?

Už jednou jsme si připomněli, jaké incidenty otřásly letošním ustupujícím rokem. Bylo však vše zásadní zmíněno? Máme pro vás další skandály, které byly jedny z těch nejzvučnějších, a které se do podvědomí společnosti zapsaly zcela nesmazatelně.

Nemístné vtípky na účet Barrona Trumpa

Další ze skandálů, které souvisí s prezidentem Spojených států Donaldem Trumpem. Nyní se jedná o jeho jedenáctiletého syna Barrona Trumpa. Ještě v loňském roce byl chlapec označen za autistu (poté byla slova vzata zpět z důvodu obav důsledků). A začátkem letošního roku scénáristka Saturday Night Live Kate Rich na svém Twitteru napsala následující: ‚‚Barron je podobný žákům, kteří střílejí své spolužáky.“ Poznámka pohoršila veřejnost a uživatele sociálních sítí, ale především Bílý dům. Prezidentova rodina dokonce kvůli danému incidentu napsala stížnost.

Dalším důvodem, proč musela rodina svého syna bránit, bylo oblečení prezidentova synka. Když se chlapec před fotografy objevil v obyčejných šortkách a tričku, kronikář vydání Daily Caller Ford Springer se nechal slyšet, že syn Donalda Trumpa by se mohl oblékat vhodněji ke svému statusu. Po tomto vyjádření se chlapce zastala nejen jeho matka, ale i Chelsea Clinton, která prohlásila, že by média měla Barrona nechat být a dopřát mu tak normální dětství. Má ovšem syn prezidentovy rodiny možnost takové dětství prožít?

Hádka mezi členkami seriálu ‚‚Sex ve městě“

Jak jen jsme si přáli, že jsou i v životě nejlepší přítelkyně! Ale ejhle. Sarah Jessica Parker a Kim Cattrall své fanoušky zklamaly. Obvykle herečky na otázky ohledně svého vztahu odpovídaly mlživě nebo nereagovaly vůbec, ale v letošním roce se nechaly slyšet, že mezi nimi přátelské vztahy rozhodně nepanují.

Samotná Parker zveřejnila informaci, že pokračování kultovního seriálu se určitě neplánuje, jelikož Kim má přílišné požadavky vůči natáčecímu studiu. Cattrall, na kterou se okamžitě sesypaly negativní reakce fanoušků, reagovala, že kolegyně by na ni nemusela být tolik nepříjemná.

Dále se Cattrall rozhodla jako odvetu odkrýt celou pravdu. Podle ní nebyly kolegyně přítelkyně vůbec a natáčení bylo to jediné, co všechny čtyři dámy spojovalo. Ke všemu hvězda zmínila, že už nikdy nebude hrát Samantu, čímž své fanoušky rozhořčila definitivně.

Skandály s titulními stránkami Vogue

Důvodem pro společenský skandál může být v podstatě cokoli. dokonce titulní strana časopisu. Zdálo by se, že Vogue je v tomto tím nejmírnějším a nejsprávnějším příkladem. Ale skandálu neunikne nikdo. Zjevení modelky Kendall Jenner na titulce indického Vogue veřejnost pohoršilo. Proč nezvolili indickou modelku? A proč si Kendall zveřejnila snímek na svém Instagramu?

Stejný incident mimochodem proběhl s modelkou Karllie Kloss, která pózovala v podobě Gejši. ‚‚Vážně se nenašla žádná asijská modelka?“ zněly mnohé z komentářů. Další typický důvod pro kritiku - na titulce březnového čísla si komentátoři všimli retuše. Figura modelky Gigi Hadid přišla fanouškům příliš vytáhlá. A modelka plus-size Ashley Graham byla jedinou, jejíž ruka si přikrývala stehno.

Sdílejte článek

Přečtěte si také