TopStar

4. července 2018 13:16

Ilona Blašková

Co říká na Genzerovo řádění jeho ex Markéta Jiránková?

Den po odjezdu Richarda Genzera z Karlových Varů, kde si užíval po boku několika žen, přijela jeho bývalá přítelkyně Markéta Jiránková. Pěkně se tam prohodili a nešlo se nezeptat, co na ten rozchod a Richardovo řádění, říká ona!

Richard Genzer si svobody a náklonnosti žen užívá. Co na to ale jeho ex snoubenka se kterou se teprve nedávno rozešel? „Já si myslím, že není vůbec potřeba lidi soudit. Vůbec. Prostě každý se s tím rozchodem srovnáváme po svém a je to naprosto v pořádku. Já třeba chodím víc cvičit. Vlastně jsem na to neměla pořádně čas, protože jsem se hodně starala o děti a chod rodiny. Takže teď to asi přijde,“ reagovala Markéta.

O důvodech rozchodu ale mluvit nechtěla. Byl v tom někdo třetí? Spekulovalo se totiž, že Richard má už novou partnerku. „Nevím jestli teď někoho má, ale rozhodně když jsme spolu byli, tak tam žádná třetí osoba nebyla. Ani z mé strany, ani z Richardovi,“ řekla.

Když jsme se ptali Richarda, zda je nějaká možnost návratu, tak odpověděl, že neví. Nikdy neříkej nikdy. Co na to Markéta? „Mám to stejně. Za určitých podmínek ano. Ale nebudu nic prozrazovat. Je to naše věc a nikomu do toho nic není,“ uzavřela Jiránková. Tak třeba to všechno ještě dobře dopadne.

Sdílejte článek