TopStar

6. června 2018 11:04

Ilona Blašková

Co se děje s na kost vyhublým hercem Johnnym Deppem?

Fotky s nezdravě vyhublým hercem Johnnym Deppem, které obletěly internet, šokovaly snad celý svět. Deppovi fanoušci se už několik dní strachují o jeho zdraví a spekulují o tom, zda Depp netrpí rakovinou. Zahraniční média, ale nyní přišla s jinými důvody, které by mohly stát za podivnou vizáží hollywoodského herce. A jaké že to jsou?

1. Vyčerpání

Depp toho má v posledních týdnech na bedrech víc než dost. S kapelou Hollywood Vampires v rámci turné koncertuje po Evropě a je jasné, že dlouhé cestování a večerní ponocování ho může vyčerpávat. Přeci jen v sobotu oslaví 55. narozeniny.

2. Příprava na roli

Nebylo by to poprvé, kdyby Depp musel změnit podobu kvůli filmu. Má prý hrát profesora, který umírá na rakovinu. Proměnou prošel například v roce 2014 kvůli filmu Transcendence.

3. Stres

Na herce mohly dolehnout starosti ohledně dramatického rozvodu s herečkou Amber Heard, kterou si vzal v roce 2015, ale manželství jim vydrželo jen 15 měsíců. Amber na Deppa podala dokonce trestní oznámení kvůli tomu, že ji měl surově zbít. Po finančním vyrovnání ale oznámení stáhla.

4. Závislost na alkoholu

Právě Amber Heard vypustila do světa video, ve kterém se Johnny Depp jeví jako alkoholik, nezvládající své emoce. Pravdou je, že herec měl problémy s alkoholem i drogami už v pubertě. Vše prý odstartoval rozvod rodičů.

5. Finanční krize

Vleklé problémy řeší s firmou, která se starala o jeho finance. Ta ho údajně připravila o 40 milionů dolarů. Dva bývalí osobní bodyguardi navíc herce zažalovali za to, že jim neplatil mzdy a nutil je řídit auta, ve kterých byly ilegální drogy. Spekuluje se také, že jednomu z nejlépe placených herců docházejí peníze, které utrácí za luxusní nemovitosti, drahá vína a obrazy.

Ať už je za jeho ustaraným vzhledem cokoliv, doufejme, že se hollywoodský krasavec, který už příští týden vystoupí s kapelou v Praze, z problémů brzy dostane.

Sdílejte článek
Štítky Johnny Depp

Přečtěte si také