TopStar

18. ledna 2018 09:01

Co se jí přihodilo? Jane Fonda (80) se ukázala na veřejnosti s náplastí na rtech

Trápí ji zdravotní problémy nebo se jedná jen o odstranění kosmetické vady? Populární herečka a kráska minulého století se na veřejnosti objevila s náplastí na rtech. Co je důvodem pro tuto „ozdobu“ prozradila v show amerického serveru AOL BUILD.

„Jenom chci vysvětlit ten obvaz,“ řekla Fonda ve studiu, kam zavítala společně se svou kolegyní a kamarádkou Lily Tomlin (78). „Právě mi ze rtu odstranili rakovinu. Myslela jsem, že se to zahojí dřív, než sem přijdu, ale nebojte, vše je v pořádku, jen to chci vysvětlit. Běžně to neřeším. Svět se rozpadá, co jsou proti tomu mé rty?“ žertovala na svůj účet krásná herečka.

Právě s Lily Tomlin ztvárnily hlavní role v úspěšném televizním seriálu Grace a Frankie, který se vysílá od roku 2015. Dámy hrají manželky právníků, které se vzájemně nesnášejí, ale jen do chvíle, než jim jejich manželé oznámí, že se s nimi chtějí rozvést, protože spolu udržují už dvacet let homosexuální poměr. Tento fakt donutí ženy žít společně.

Jane Fonda patří ve svém úctyhodném věku k nejelegantnějším ženám Hollywoodu a i v letech babičky, jde z role do role. A my jí přejeme brzké uzdravení.

Sdílejte článek

Přečtěte si také