TopStar

13. července 2013 16:50

Jan Miler

Čokoládová kráska Halle Berry: Utajená svatba?

Těhotná herečka Halle Berry (46) odletěla už ve středu se svým snoubencem Olivierem Martinezem (47) na neznámé místo. Udajně proto, aby se za něj vdala.

Naposledy byla zamilovaná dvojice viděna ve středu na letišti v Los Angeles. Francouz Olivier Martinez o svou snoubenku láskyplně pečoval, nedovolil jí nést nic většího než kabelku a sám vzal do náručí pětiletou Nahlu.

Halle už se pěkně kulatí, na podzim se jí po dceři Nahle, kterou má z předchozího vztahu narodí další potomek – chlapeček. “Větší překvapení než tohle těhotenství jsem nikdy nezažila,” nechala se slyšet herečka.

Nastávající maminka Halle jen září, trápí ji jen neurovnané vztahy s modelem Gabrielem Aubrym. Co se vlastní svatby týče, má jasno: “Hlavně vím, že by byla malá. Byla jsem na mnoha svatbách a ta, kde měli dvě stě padesát hostů, mě úplně vyděsila. Nic takového nechci,” poznamenala Berry v rozhovoru. I to by nahrávalo možnosti, že se za Oliviera vdá někde na pláži při malém soukromém obřadu.

Herečka byla vdaná už dvakrát. V roce 1993 si vzala Davida Justice, jejím druhým manželem byl Eric Benet. Svatba byla v roce 2001, za dva roky šli manželé od sebe, fakticky se rozvedli až v roce 2005.

-jan-

Sdílejte článek

Přečtěte si také