TopStar

7. srpna 2018 14:50

Čokoládová zpěvačka Leona Lewis se zasnoubila! Vezme si tohoto fešáka

I přes všechny rozchody, které v současnosti otřásají showbyznysem je tu jedna radostná událost. Hudební diva Leona Lewis (33) se bude vdávat! Dočkala se žádosti o ruku od svého milého Dennise Jaucha. Snad to alespoň tomuto páru vydrží!

O zásnubách se veřejnost dověděla právě díky zpěvačce. Sice nezveřejnila žádné oficiální oznámení, ale na svém Instagramu se pochlubila fotkou, kde je dost jasně vidět luxusní prsten s ohromným diamantem. Zdá se, že k zasnoubení došlo 1. srpna, právě v den, kdy oslavila dvojice osmé výročí vztahu. I zpěvaččin milý Dennis Jauch zveřejnil na svém Instagramu koláž jejich společných fotek a okomentoval je rozkošným popisem.

‚‚Nejkrásnějších osm let s touto úchvatnou dívkou. Tady je několik úžasných vzpomínek.‘‘ Fanoušci samozřejmě začali okamžitě gratulovat, vždyť už nějakou dobu čekali tuto radostnou událost.

V současnosti odpočívá brzy již manželská dvojice v Portoriku, kde hvězda natáčela druhou řadu seriálu The Oath. Připomeňme si, že Leona chodí s Dennisem už od roku 2010. A jak se seznámili? Jednoduše. Jauch byl jedním z tanečníků, kteří pomáhali Leoně s choreografií na vystoupeních.

Sdílejte článek

Přečtěte si také