TopStar

5. dubna 2018 09:14

Colin Farrell skončil v nemocnici! Má obavy, že zas propadne návykovým látkám

Podle západních zdrojů se Colin Farrell (41) rozhodl podstoupit léčení v rehabilitační klinice. Tam je herec v současnosti na pozorování. Hollywoodská hvězda sice žádnou nemocí netrpí, už dvanáct let žije spořádaným životem bez alkoholu i jiných návykových látek, cítí se ale nesvůj a má strach, že neřestem může kdykoli zas podlehnout.

Herec Colin Farrell se teprve před několika hodinami rozhodl obrátit na rehabilitační kliniku. Jde čistě o preventivní opatření, jelikož měl ale herec dosti bouřnou minulost, má strach, aby se k ní znovu nevrátil. ‚‚Udělal to z hlediska prevence. Potřebuje nějakou rekonvalescenci. V současnosti ale žádné návykové látky neužívá,‘‘ nechal se slyšet známý Colina.

Elitní klinika The Meadows se nachází v Arizoně. Už před nějakou dobou ji navštěvovaly hvězdy jako Selena Gomez, Harvey Weinstein, Tiger Woods a další. Preventivní léčba bude stát herce ale pořádně draho - jedna noc v tomto objektu ho vyjde na v přepočtu 20 tisíc korun.

‚‚Pil jsem a užíval drogy už od svých 14. Léčba v klinice mi ale kompletně změnila život a já dnes můžu říci, že jsem šťastlivec,‘‘ nechal se ještě roku 2006 herec slyšet.

Bojovat proti své alkoholické závislosti začal herec v roce 2005 a opakovací léčbu završil o rok později. Na konci celého procesu před žurnalisty Farrell pověděl o svých úspěších na cestě k uzdravení. ‚‚Chci žít plnocenný život a být nejlepším otcem, jakým jen mohu. Chci, aby mé děti věděly, že není ostuda říci si o pomoc, když je zapotřebí,“ nechal se tehdy Colin slyšet.

Právě ve svých třiceti letech došlo k hercově zlomu. Stal se nejzářnějším objetem bulváru, který o něm často psal jako o alkoholikovi, děvkaři a zkrátka grázlovi. On to nepopíral, ale zdůvodňoval to tím, že je mu tolik kolik mu je, a že v jeho věku to tak dělá každý. Podle médií byl Colin mladým Jamesem Deanem, a kdyby se Dean dožil čtyřicítky, tak by se z něj stal vzorný otec jako v současnosti z Farrella.


Přečtěte si také