TopStar

31. ledna 2018 09:30

Copak je to za krásku? Herec Jude Law má po čertech krásnou dcerku!

Potomci hvězd hereckého nebo hudebního nebe jsou dost často v hledáčku fotografů. Kdekdo je zvědavý, zda se dětem podaří to, co jejich slavným rodičům. V poslední době je poměrně časté, že spousta potomků slavných herců a hereček se zhlédlo v modelingu. Mezi takové patří i sedmnáctiletá dcera Juda Lawa Iris.

Nikoho asi nepřekvapí, že dcera hezouna Juda Lawa a herečky Sadie Frost je opravdu krásná. Po svých rodičích zdědila jen to nejlepší, a tak není divu, že se o ni začal zajímat modelingový svět. Dospívající kráska se už loni stala tváří britské značky Burberry a módní návrháři se o ni doslova perou.

Jako správná modelka je ozdobou kdejakých večírků a společenských událostí. Naposledy tomu tak bylo v Paříži při tamním týdnu módy, jehož součástí byla i výstava Burberry s názvem Here We Are. A že jí to slušelo! Už nyní je všem jasné, že tahle hvězdička se neztratí.

Dalo by se říct, že k modelingu měla našlápnuto už v roce 2002, kdy se objevila na titulce magazínu Vogue společně s bratrem a rodiči.

A jak je na tom tahle mladinká kráska s láskou? V zákulisí módní branže se traduje, že randí s modelem Kelvinem Buenem (19).

Sdílejte článek
Štítky dcera modeling Jude Law

Přečtěte si také