TopStar

30. listopadu 2018 11:00

Markéta Škorňová

Copak se to chystá? Katie Holmes a Jamie Foxx plánují svatbu v Paříži

Hollywoodští herci Katie Holmes (39) a Jamie Foxx (50), kteří nikdy pořádně nepotvrdili, že tvoří pár, chystají svatbu! A ne ledajakou! Své ano si mají říct v zasněžené Paříži.

Milenci spolu v tichosti randí už od roku 2013, rok po veřejně propíraném rozvodu Kate s bývalým manželem Tomem Cruisem. Za pět let společného soužití, se na veřejnosti poprvé objevili ruku v ruce až minulý rok.

O faktu, že by si Kate přála být hercovou ženou, se šušká již nějaký ten pátek. Ale padesátiletý herec se do chomoutu nehrnul. Teď je ale podle amerických médií všechno jinak a pár se chystá k dalšímu životnímu kroku.

Své ano si mají říct v zimní Paříži. „Kate čekala velmi dlouho na svatbu s Jamie a tak není divu, že má jasno kdy a kde se jejich velký den uskuteční,“ nechal se slyšet rodinný blízký.

Zdá se, že se již brzy můžeme těšit na nový prstýnek na hereččině prsteníčku.

Na počátku roku 2005 byl intenzivně medializován její vztah s hercem Tomem Cruisem, především díky jejich šestnáctiletému věkovému rozdílu. V červnu, dva měsíce od prvního setkání, se zasnoubili. Přestože byla od dětství římskokatolického vyznání, krátce po začátku vztahu s Cruisem se připojila ke scientologické církvi. 18. dubna 2006 se jim narodila dcera Suri, 18. listopadu téhož roku proběhla svatba v Itálii. V červenci roku 2012 Katie Holmes a Tom Cruise oznámili, že se rozvedou, později se dohodli i na podmínkách rozvodu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také