TopStar

26. listopadu 2017 18:00

Cristiano Ronaldo na pikantních fotkách své značky

Není to tak dávno, co se hvězdný fotbalista Cristiano Ronaldo stal počtvrté otcem, dnes už opět okrádá dívky a ženy z celého světa o jejich srdce. Držitel ceny za nejlepšího fotbalistu světa se dal znovu na dráhu modela, nyní pro reklamní kampaň své vlastní oděvní značky CR7.

Před nedávnem přišel Cristiano Ronaldo s novou kolekcí na spodní prádlo a nyní předvedl novou řadu džínů. Stejně jako v minulosti, akce zaujímá nejnen zájemce o módní kusy, ale také fanynky, kterých má hvězda Realu Madrid opravdu hodně. A není divu- která žena by odolala perfektním svalům a věčně chlapecky roztomilému pohledu portugalské celebrity?

Ještě stále hledáte motivaci, abyste zhubli? Jednoduše se podívejte na tohle video a vaše kroky povedou v následujících dnech do posilovny. Připomeňme, že tento dvaatřicetiletý sex symbol je už čtyřnásobným otcem. Sedmiletý Cristiano junior se narodil náhradní matce, jejíž identita se tají. Rovněž náhradní matce se letos narodila dvojčata Eva Marie a Mateo. Čtvrtou ratolestí majitele vyrýsovaného hrudníku se stala dcerka Alana Martina, kterou mu porodila současná přítelkyně, teprve dvaadvacetiletá Georgina Rodriguezová.

, # CR7 Denim! @hello__ru #hello_ru #cristianoronaldo #ronaldo #denim @CR7limitless #CR7Denim #CR7

Příspěvek sdílený HELLO! Russia (@hello__ru), Lis 24, 2017 v 4:46 PST

Sdílejte článek

Přečtěte si také