TopStar

2. června 2018 08:23

Cristiano Ronaldo vyvedl svou milou na romantickou večeři

Cristiano Ronaldo si po mnoha náročných zápasech konečně může oddychnout. Před pár hodinami se světový fotbalista rozhodl trávit veškerý čas se svou vyvolenou Georginou Rodriguez a uspořádal pro ni romantickou večeři. Dvojice byla spatřena v ulicích španělské Málagy a působila harmonicky a šťastně.

Oblečení zvolila dvojice celkem společenské. Georgina se předvedla ve světle modrých úplých šatech s hlubokým dekoltem, který podtrhl její fantastické tvary. Doladila svůj look stříbrnými sandálky na vysokých podpatcích a lehce vlažné vlasy ledabyle rozpustila. Jako doplňky zvolila béžové psaníčko, kruhovými naušnicemi, hodinkami a skromným náramkem.

Fotbalista si nejspíše řekl, že by měl vypadat stejně reprezentativně jako jeho drahá polovička a zvolil úzké černé džíny a perfektně nažehlenou modrou košili. Dvojice působila jako hollywoodský pár a vytknout jim co nebylo.

Zas tak dlouho se ale Ronaldovi oddávat odpočinku nepodaří. Velmi brzy se sportovec vydá do Ruska na Mistrovství světa ve fotbale, kde bude hrát za Portugalsko. Je ovšem velmi reálné, že Georgina pojede s ním. Kdo ví, zda jako podpora, či si chce milého ohlídat před sexy ruskými fanynkami.

Není to ani tak dlouho, co přišly negativní zvěsti o fotbalovém klubu Real Madrid, ve kterém Ronaldo současně působí. Legendární trenér Zinédine Zidane se rozhodl odejít ze svého postu. Své rozhodnutí oznámil mistr světa a Evropy na oficiální tiskové konferenci. Na ní se objevil po boku prezidenta Realu Florentina Péreze. ‚‚Rozhodl jsem se už v další sezóně v roli trenéra Realu nepokračovat. Myslím si, že pro mě i ostatní nastal čas na změnu. Rozhodnutí nebylo vůbec jednoduché,‘‘ nechal se Zidane slyšet před novináři.

Sdílejte článek
Štítky Georgina Rodriguez Cristiano Ronaldo romantická večeře Real Madrid Zinedine Zidane

Přečtěte si také