TopStar

14. března 2018 09:03

Cristiano Ronaldo vzal svou milou na hory! Že by zahlazoval vinu?

Cristiano Ronaldo (33) využil volna a vzal svou milou Georginu Rodriguez na dovolenou. Dvojice se rozhodla jít po stopách jiných hvězd a pláže i romantická pobřeží ke svému odpočinku nezvolila. Fotbalista se se svou dívkou vydal na hory užít si ledového vzduchu. Snad se lamač ženských srdcí nesnaží zahladit nějakou aférku.

Na horách se modelka i fotbalista koupali v bazénu pod širým nebem, létali na vrtulníku, jezdili na sáňkách a zahřívali se v luxusní horské restauraci. Samozřejmě nenechali své fanoušky neinformované a vesele přidávali na své sociální sítě fotografie, kde působí oba aktéři jako zamilované hrdličky.

‚‚Úchvatný den,‘‘ napsal Cristiano ke svému příspěvku na Instagramu. Podle nejnovějších fotografií to vypadá, že krušné časy ve vztahu Ronalda a jeho vyvolené jsou ty tam. Je třeba zmínit, že děti fotbalisty (a má je 4) zůstaly doma a pár si tak může užívat předčasné líbánky, vždyť už brzy plánují zamilovaní svatbu.

Není to tak dávno, co Ronaldo čelil obvinění, že svou milou podvádí s modelkou Rhian Sugden. Krásku poznal v Londýně, ovšem když se vrátil do Portugalska, v kontaktu s dívkou nepokračoval. V poslední době se něco ale změnilo a podle fotbalistových známých začal Cristiano dívce vypisovat po nocích esemesky plné dvousmyslných a flirtovných slov.

Připomeňme si, že Cristiano není jen úspěšný fotbalista, ale i mnohodětný otec. Vychovává sedmiletého Ronalda Juniora a dvojčata Matea a Evu, které mu porodila náhradní matka. Od konce roku 2017 má hrdý tatínek i dcerku Alanu Martinu od své vyvolené Georginy Rodriguez.

Sdílejte článek
Štítky hory bazén Georgina Rodriguez dovolená Cristiano Ronaldo

Přečtěte si také