TopStar

29. června 2018 10:11

Cruisova bývalka se po pěti letech rozešla s Jamie Foxxem!

Celých pět let spolu randili a celých pět let svůj vztah oficiálně nepotvrdili. Zdá se ale, že už k tomu nikdy nedojde. Řeč je o herečce Katie Holmes (39) a hollywoodském bourákovi Jamiem Foxxovi (50). Dvojice se totiž rozešla a to v dost nepříjemném duchu. Kdo ale trpí rozchodem nejvíce? Hereččina dcerka Suri, která měla k Jamiemu velmi blízko.

‚‚Katie zkrátka Jamiemu nedůvěřovala na sto procent,‘‘ nechal se slyšet anonymní zdroj pro média. Ještě před nedávnem se ale spekulovalo, že dvojice uspořádá v brzké době veselku. Ta byla prý plánovaná v Paříži (chtěli utratit v přepočtu kolem šesti milionů korun) a posléze se měli odebrat na dlouhé luxusní líbánky. ‚‚Katie vše zrušila a teď je zhrzena.‘‘

Důvodem byl nejen věčně utajovaný vztah s Foxxem, ale i fakt, že Jamie trávil poslední dobou čím dál více času se svou bývalou láskou a matkou jeho dvou dětí. Tu dokonce pozval na oslavu narozenin svého přítele Leonarda DiCapria. Krom toho všeho se již stárnoucí padesátník nehodlal vzdávat svých barových a klubových seancí, kde si užíval po boku přátel a mladičkých modelek. ‚‚Bylo hrozně těžké nežárlit a nepřemýšlet, zda ji podvede. Navíc, Jamie je milovník flirtu a nových dam.‘‘

Zdá se ale, že Katie se příliš dlouho v depresích neutápěla a už velmi záhy si našla nového vyvoleného. S tím byla už na několika schůzkách. Ovšem jeho jméno prozatím zveřejňovat nechce. Zdá se ale, že jde o advokáta žijícího v New Yorku. ‚‚Chce se přesvědčit, že osoba, kterou si pustí do svého života a života Suri, bude tou pravou,‘‘ zmínil Katien blízký přítel.

Nejvíce rozchodem ale trpí Suri Cruise, která si na Jamieho zvykla a velmi si ho oblíbila. Dvojice trávila spoustu času po různých zábavních atrakcích a Jamie působil jako vzorný náhradní taťka.

Jedenáctiletou Suri má Katie Holmes s exmanželem Tomem Cruisem, který však poslední dobou péči o malou princeznu značně zanedbává. Holmes s Cruisem byli manželé šest let a jejich rozchod je dodnes opředený spekulacemi a tajemstvím.

Sdílejte článek

Přečtěte si také