TopStar

15. ledna 2014 11:24

Jana Fikotová

Csáková, Okamura, Krampol. Co spolu mají?

Tomio Okamura (41) ukázal sexy kočičku, Ilona Csáková (43) sexy tělíčko a Jiří Krampol (75) sexy vtípky. Ti všichni se potkali na křtu zpěváka Jarka Šimka

Podnikatel s japonskými kořeny Tomio Okamura už dva roky randí s o 19 let mladší Monikou Talašovou (20). Jak vidno, rád se obklopuje nejen luxusem, ale i půvabnými ženami. Na křest CD Jarka Šimka, dorazila Monika ve velmi rafinovaném modelu, který dával vyniknout její štíhlé postavě. „Monika se vzhledem ke svému věku věnuje studiu navštěvuje Vysokou školu ekonomickou v Praze, kde studuje dvě fakulty současně. Studium je pro ni moc důležité, jelikož nechce být na nikom závislá,“ přiznal Tomio, který se svou krásnou partnerkou ani po dvou letech nežije ve společné domácnosti.

To Ilona Csáková si rodiny v posledních letech užívá víc než dost. Veškerý volný čas, kterého má v poslední době celkem dost, tráví se svými syny a manželem. Do společnosti vyráží jen zřídkakdy. Tentokrát udělala výjimku a přišla na křest podpořit svého kamaráda. Ilona viditelně zhubla a moc jí to slušelo.

Na akci jsme ve společnosti Václava Noida Bárty potkali i herce a moderátora Jiřího Krampola. Ten zase hýřil vtipem a bavil celou společnost. Evidentně mu působení v televizi chybí.

-juf-

[[nid:2154912]]

Přečtěte si také