TopStar

29. října 2014 12:56

Čtyřnásobná maminka Alena Antalová vypadá skvěle: Prozradila svůj recept!

Nekouří, nepije a zdravě jí! V pohodě stíhá čtyři děti, k tomu spoustu divadelních závazků a sem tam nějaké další aktivity jako například účast na akci Maminy Run na veletrhu Sport Life na Brněnském výstavišti. Jak to všechno dvaačtyřicetiletá herečka Alena Antalová zvládá?

„Rodina mě maximálně podporuje v práci, dokonce teď rozhodla i o tom, že mám vzít krásnou nabídku na muzikál Mamma Mia, i když se zkouší a hraje v Praze a my žijeme v Brně. Ale doufám, že to budeme dobře zvládat, vše je naplánované,“ vysvětlila s úsměvem krásná blondýnka.

Co se týče již zmíněného sportu, na ten zase tolik času Alena nemá, ale v podstatě i pohyb na jevišti se dá brát jako fyzická aktivita. „Kromě toho už se pořádně stíhám věnovat jenom dětem. Ale chtěla bych zkusit hot jógu, kdybych našla čas,“ svěřila se s tím, že důležité je pro ni také aktivně odpočívat. „Relaxovat individuálně je pro mě dost těžké, k tomu se dostanu málokdy, ale mám ráda výlety s dětmi, hraní, plavání… Výborné je ale i nicnedělání, to si užíváme hodně,“ dodala se smíchem herečka, která své děti ale jinak ke sportu samozřejmě vede. „Sport je kromě fyzických zdatností učí disciplíně, zodpovědnosti, spravedlnosti a taky tak zjistí, že věci nejsou zadarmo,“ říká Alena Antalová.

Fyzická zdatnost a pohoda je však u téhle pohledné čtyřicítky tak trochu daná už jenom tím, že kromě toho, že dělá vše s láskou a nadšením, také nekouří, nepije a s celou rodinou zdravě jí. „A hlavně se snažím být šťastná, to mi přijde zásadní,“ prozradila svůj recept na spokojený život herečka.

Alenu Antalovou můžete potkat a vyfotit se s ní v sobotu 8. 11. na Brněnském výstavišti, kde v 10 hodin dopoledne odstartuje závod maminek Maminy Run v rámci veletrhu Sport Life.

Více o veletrhu najdete TADY. Veletrh proběhne od 6. do 9. 11.

Podívejte se na fotografie Jeffa Kratochvíla, který spolupracuje s Městským divadlem Brno, jehož je Alena Antalová přední herečkou:

Sdílejte článek

Přečtěte si také