TopStar

23. května 2013 12:30

Blanka Konrádová

Dáda Patrasová zhubla kvůli Felixovi 10 kg!

Muzikant a dirigent Felix Slováček oslavil své sedmdesátiny velkolepým koncertem v pražské Lucerně, kde na něj čekala spousta překvapení.

Nejvíc ho dojaly jeho děti Anička a Felix, které má s herečkou Dagmar Patrasovou. Na koncert se ovšem přišla podívat i dcera René z manželství s dabérkou Alenou Wevelsiepovou.

„Myslím, že táta bude mít největší radost z písničky, kterou jsme pro něj s bráchou tajně připravili. Všichni účinkující mu společně zazpívají Nejhezčí dárek, který napsal Jiří Zmožek a otextoval Zdeněk Rytíř. Doma si pak uděláme takovou menší rodinou oslavu. Upekla jsem tátovi dort, tak doufám, že mu bude chutnat,“ řekla Anička Slováčková.

Sama mu sólově zazpívala moravský hit Červená růžička. „To mi poradila máma. Je to prý tátova nejoblíbenější písnička. Vždycky ji mámě zpívá, když mají nějaké výročí nebo když jí chce dát najevo, jak ji má rád.“

Dagmar Patrasová se na přípravě oslavy také podílela a vypadala velmi dojatě, že se akce povedla.

„Mám z toho hroznou radost, že se všechno tak daří a doufám, že pak zajdeme ještě všichni společně na večeři. Teda jestli nebudeme moc unaveni,“ uvedla herečka, která zhubla přes 10 kg a vypadá úžasně.

„Držím ketonovou dietu, která je založena na konzumaci bílkovin a tuků. Nejím přílohy a vyhýbám se bílému cukru. Chtěla jsem být na narozeniny Felixe krásná,“ přiznala se Patrasová, která v černých upnutých šatech vypadala naprosto úžasně.

Slováček byl nadšený nejen z koncertu na jeho počest, ale i ze setkání s dcerou z prvního manželství René, kterou neviděl skoro 30 let. Muzikant měl velice napjaté vztahy s její matkou Alenou Wevelsiepovou a od té doby, co žije s Patrasovou, svou první dceru skoro nevídal. Nyní to vypadá, že se rodinné vztahy opět urovnaly.

-dad-

Sdílejte článek

Přečtěte si také