TopStar

8. února 2018 13:00

Dakota Johnson a Jamie Dornan zazářili na premiéře ‚‚Padesát odstínů svobody“ v Paříži

Ve francouzském hlavním městě proběhla dlouhoočekávaná premiéra filmu ‚‚Padesát odstínů svobody“, kterou si samozřejmě nemohli nechat ujít ani hlavní protagonisté Dakota Johnson a Jamie Dornan. A jak jim to společně slušelo?

Osmadvacetiletá herečka se objevila na události v dlouhých bílých šatech na ramínkách. Fanoušci filmu i hlavních protagonistů zmínili, že Dakota vypadala jako klasická nevěsta, a vytvořili tak paralelu s filmem, kde Johnson nevěstu skutečně hraje. Co se týče jejího filmového partnera, ten vypadal na ceremonii velmi vkusně. Černý oblek, bílá košile se dvěma rozepnutými knoflíčky a klasická obuv - to byl výběr 35letého Dornana.

Podpořit zarostlého lamače dívčích srdcí přijela i jeho žena Amelia Warner, která se zjevila v úchvatných modrých šatech k zemi. Jak se Jamie již dříve přiznal, jeho žena nebyla nadšena z manželova kinematografického výběru a raději ani jeden z dílů této trilogie neviděla. Zda usedla v kinosále po Jamieho boku, to zůstává záhadou.

Do Čech přijde filmová premiéra 8. února.

Připomeňme si, že k tomuto trháku je i světový soundtrack. A v tomto případě se snad vydařil. Hitem prvního dílu byla staronová skladba od Beyoncé, která uchvátila hudební žebříčky. Tentokrát padla volba na hit "Never Tear Us Apart", který nás provází už trailerem. Podle všeho se znovu angažovala i Beyoncé, a to s úpravou svého hitu ‚‚Sweat Dreams“.


Přečtěte si také