TopStar

28. února 2019 14:00

Markéta Škorňová

Dala si pořádně na čas! Emma Bunton ze Spice Girls pouští do světa první singl po třinácti letech!

Třináct dlouhých let museli fanoušci Emmy Bunton, roztomilého andílka z dívčí skupiny Spice Girls, čekat na novou píseň. Až nyní se konečně dočkali! Song „Baby Please Don´t Stop“ konečně spatřil světlo světa.

Třiačtyřicetiletá blondýnka Emma se vrátila do nahrávacího studia po dlouhých třinácti letech. „A je to tady! Baby Please Don´t Stop je k dostání úplně všude!“ oznámila zpěvačka na svém Instagramu.

Poslední píseň, kterou členka populární skupiny devadesátých let Spice girls nahrála, je z roku 2007. Píseň s názvem „All I Need to Know“ byla součástí jejího alba z roku 2006 „Life in Mono“. Píseň zabodovala, album už tak úspěšné samo o sobě nebylo.

Mezi další úspěchy patří například song, který se v roce 2001 držel dlouhou dobu na nejvyšší příčce britské hisparády a nesl název What Took You So Long. Dále pak duet s Tin Tin Out - What I Am, který byl číslem dvě v roce 1999.

Emma Bunton bude už navždy spojována se skupinou Spice Girls, kterou letos čeká velký návrat na koncertní pódia ve Velké Británii a Irsku. Emma si tak oživí svou nejslavnější éru po boku Mel B, Mel C a Geri Horner. Victoria Beckham již oznámila, že se show nezúčastní.

Spice Girls outtake! Photographed by Adrian Green on this day in 1997! :D

Posted by Spice Girls Net on Monday, May 30, 2016

Spice Girls byla britská dívčí skupina založená v roce 1994. Tvořily ji Victoria Beckham, Melanie Brown, Emma Bunton, Melanie Chisholm a Geri Halliwell. Patří mezi jednu z nejúspěšnějších skupin 90. let 20. století, dle BBC se dokonce jedná o nejlépe prodávanou dívčí skupinu všech dob.

Sdílejte článek
Štítky Spice Girls nová píseň song

Přečtěte si také