TopStar

27. července 2018 15:00

Další hvězdné zásnuby: Mladíček z Jonas Brothers požádal o ruku starší herečku

Není to tak dávno, co dívkami celého světa otřásla zpráva o zásnubách Justina Biebera (24) a Hailey Baldwin (21). Teď se rozhodl jim zlomit srdce i Nick Jonas (25), který požádal o ruku svou milou, bývalou Miss World Priyanku Chopru (36). Pár sice randí jen dva měsíce, věří ale, že mu to vydrží celý život. Zdá se, že snílci dnes stále ještě existují.

Nick se rozhodl svou milou překvapit během jejích 36. narozenin. Zdá se, že herečka souhlasila a už brzy se bude chystat veselka. Podle časopisu People došlo k zásnubám před týdnem během dovolené v Londýně, kde si čerstvě zamilovaní užívali volna. Podle rodiny Jonase nebyl atraktivní zpěvák nikdy šťastnější. Nezbývá tedy než doufat, že jim to vydrží.

Herečka dokonce kvůli zásnubám kompletně zrušila natáčení plánovaného indického filmu s režisérem Ali Abbas Zafarem. A právě on se na svých sociálních sítích prořekl a svět se tak o chystané svatbě dověděl. Zdá se tak, že i Priyanka bere známost s Jonasem vážně. Dokonce ho už stačila vzít do Indie a představit své matce.

‚‚Priyanka je s Nickem hrozně šťastná. Přátelé i rodina ho neviděli nikdy tak nadšeným a všichni mu to hrozně přejí,‘‘ nechal se slyšet anonymní zdroj z okolí dvojice. Pro oba aktéry bude manželství první. Nick před bývalou misskou randil s hvězdami jako Miley Cyrus, Selenou Gomez a dokonce i s Kate Hudson. Priyanka zas o svém soukromí nikdy nemluvila, ale tvrdí se, že na jejím seznamu je z herecké branže velmi mnoho jmen.

O svatbě zatím žádné informace nejsou. Veřejnost ovšem tolik nezajímají detaily a průběh svatby jako informace, zda se mezi hosty objeví i princ Harry s Meghan Markle.

Sdílejte článek

Přečtěte si také