TopStar

7. dubna 2014 16:20

Dagmar Dandová

Další královský potomek na cestě? Vypadá to, že si zrzavé princátko nedalo pozor

Britská královna Alžběta II. se zřejmě dočká dalšího pravnoučete. Podle magazínu OK! přivedl princ Harry (29) svou přítelkyni Cressidu Bonas (25) do požehnaného stavu a královský dvůr už jim chystá veselku.

Modelka a tanečnice Cressida randí s princem dva roky, ale zatím si chtěla především užívat a nechtěla se příliš vázat, protože strojený protokol královské rodiny prý není nic pro ni.

"Cressidu vždycky Harryho řeči o manželství trochu děsily,“ prozradil zdroj z okolí královského páru.

"Ale teď to vypadá, že když je Cressida těhotná, ke svatbě skutečně dojde," dodal zdroj pro magazín OK!.

A podle všeho má s přípravami na veselku Bonas pomoc vévodkyně Kate, manželka Harryho bratra prince Williama. To je velmi zajímavé, protože Kate nikdy neměla Cressidu moc ráda. Hlavně proto, že její sestra Isabella Anstruther-Gough-Calthorpe kdysi randila právě s jejím Williamem.

Nyní to ale vypadá, že ji Kate vzala na milost a smířila se s tím, že se jejich rodiny propojí.

Nejmladší syn prince Charlese se prý svatby a narození svého prvního potomka nemůže dočkat. Kdysi se chtěl sice oženit s právničkou Chelsy Davy, s níž chodil pět let, ale kráska z jihoafrického Zimbabwe odmítla tolerovat jeho časté úlety s jinými dívkami a v roce 2009 se s ním rozešla. Teď už si Harry na Chelsy ani nevzpomene a těší se jen na svatbu s Cressidou.

-dd-

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek
Štítky veselka

Přečtěte si také