TopStar

19. března 2018 12:59

Jiří Kubeš

Další miminko na Primě! Chlapeček dostal severské jméno a Top Star zažívá babyboom

Další miminko na Primě! Chlapeček dostal severské jméno a Top Star zažívá babyboom

Jmenuje se Ragnar! Šéfredaktorka společenské redakce Primy Zuzana Brzáková je maminkou. V neděli ráno porodila chlapečka a dala mu neobvyklé jméno Ragnar. Každým dnem by také měla porodit moderátorka Primy Gabriela Lašková. Na Primě tak budeme mít během pár dnů hned dva nové přírůstky.

Brzáková přitom ještě minulé pondělí byla na večírku Top Star a Playboye. „Původně jsem měla stejný termín porodu jako Gábina, ale nakonec jsem ji o pár dní předběhla. Porod byl rychlý a vše je bez komplikací, takže ta moje postel bude brzy připravená pro Gabču Laškovou,“ směje se Brzáková.

Proč vybrala Zuzana svému synovi neobvyklé jméno? „Chtěli jsme s partnerem mezinárodní jméno, která bude pro všechny lehce vyslovitelné a zapamatovatelné. Nakonec padla volba na skandinávské jméno Ragnar, podle Ragnara Lothbroka, legendárního vikingského vůdce a bojovníka,“ prozradila Brzáková.

Redakce Top Staru zažívá v posledních dnech velké změny.Například Michaela Široká se zasnoubila se známým dabérem Filipem Švarcem, takže svatební zvony a miminko určitě brzy také přijdou na řadu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také