TopStar

1. července 2013 13:00

Blanka Konrádová

Další možnost pokusu o sebevraždu Paris Jackson: Šikana!

Je až neuvěřitelné, kolik domněnek se vyrojilo kolem sebevraždy Paris Jackson (15), dcery zesnulého zpěváka Michaela Jacksona.

Nejdříve se tvrdilo, že Paris byla smutná ze smrti svého otce. Poté proběhla tiskem informace, že se zhroutila poté, co vyšlo najevo, že jejím biologickým otcem není Michael Jackson. Do třetice se spekuluje, že se mladá slečna pokusila sáhnout na život kvůli kyberšikaně na sociální síti.

Mladá dívka měla trpět kvůli nechutným narážkám na Facebooku. Na sociální síti je zveřejňovali převážně oddaní fanoušci Michaela Jacksona. Nechávali vyděšené Paris vzkazy, že měla raději umřít ona, než její božský otec.

Paris se momentálně zotavuje v Centru Medical UCLA. Je více než pravděpodobné, že v současné době nemá přístup na svůj profil ani k jedné ze sociálních sítí, a tak je před dalšími útoky ochráněná.

Jacksonův klan se ale bojí, co bude, až se Paris vrátí domů a opět se přihlásí na Facebook, Twitter a Instagram. Z nejbližšího okolí Paris Jackson pronikla informace, že se Jacksonovi tyto účty dokonce pokusili zrušit. Bohužel neúspěšně. Podle provozovatelů má totiž právo zrušit účet na sociální síti jen vlastník účtu, pokud je mu více než třináct let. Tuto věkovou hranici Paris již dávno překročila.

-juf-

Sdílejte článek
Štítky sebevražda sociální síť účet Michael Jackson Paris Jackson

Přečtěte si také