TopStar

15. dubna 2015 12:00

Lenka Zajícová

Další šok pro fanynky One Direction: Zayn Malik se bude ženit! Známe podrobnosti téhle estrády

Zayn Malik (22), který nedávno zbořil internet tím, že v průběhu světového turné oznámil odchod ze skupiny One Direction, aby se mohl soustředit na sólovou kariéru, opět šokoval. V červnu se bude ženit. Bere si Perrie Edwards. Jejich obřad bude v zábavním parku.

Obřad proběhne ve francouzském Disneylandu. Perrie Edwards si údajně dala na Instagram snímek ve svatebních šatech, které byly inspirovány pohádkovou postavou Popelky. Zayn by se měl ženit v kostýmu prince.Ale to není vše, Perrie totiž přijede na obřad v kočáru ve tvaru dýně. Tuto informaci prozradila nejlepší kamarádka nastávající, která je ze svatby tak nadšená, že o tom informovala fanoušky na svém facebookovém profilu. Status však po několika hodinách smazala. Disneyland by měl být v den svatby pro veřejnost uzavřen... a na pár hodin se z něj stane cirkus.

Pikoška na závěr: V jednom rozhovoru Zayn řekl, že kdyby byl gay, určitě by se mu líbil Liam z 1D. Je prý strašně charismatický. Liam i Zayn mají domácí mazlíčky, které pojmenovali stejně: Liam má želvu a Zayn psa jménem Boris.

Sdílejte článek

Přečtěte si také