TopStar

10. září 2017 06:48

vedran

Další svatba na Primě: Karolina Hošek řekla ano Pavlu Štruncovi

V redakci zpravodajství TV Prima opět zaúřadoval patron zamilovaných. Po Báře Kozákové z Krimi zpráv, která je již paní Holou, si vdala i reportérka Zpráv FTV Prima Karolina Hošek. Ano řekla Pavlu Štruncovi, bývalému reportérovi Primy, s nímž se seznámila právě v práci.

„Když jsme spolu zvládli pracovat dva roky na Primě, aniž bychom se zabili, tak zvládneme všechno,“ shodli se mladí novomanželé Karolina a Pavel Štruncovi.

Přestože jsou v profesním životě ostřílení reportéři, kteří se s trémou vyrovnávají víc než dobře, na svatbě úplně v klidu nebyli. Zvláště pak ženich Pavel, který prožíval dosud neznámý pocit „strachu“.

„Největší nervové vypětí jsem zažíval, když se na svatbu sjížděli hosté, byl jsem hodně nervózní, až jsem musel pátrat po jejich křestních jménech,“ smál se Pavel Štrunc.

Ani jejich svatba se neobešla bez menšího problému. Ještě, že si na Primě umějí kolegové pomoci, kdykoliv je to třeba. V tomto případě musel zasáhnout Karel Voříšek. A co se stalo?

„Pavel v pátek zjistil, že přes prázdniny tak zhubl, že mu není ani jedno z jeho sak. Zasáhl Karel Voříšek a jedno sako mu půjčil, takže se splnilo povinné „půjčené modrý, starý a nový“,“ vylíčila Karolina. „Karel mi psal, že mi kryje záda,“ doplnil ji Pavel.

Novomanželé se seznámili přímo v redakci Primy. Pověstná jiskra přeskočila v době, kdy Karolina měla o Pavlovi točit reportáž.

„Při natáčení jsem zjistila, že překvapivě nemá manželku ani tři děti,“ vzpomínala dnes už vdaná paní. „Pak jsme šli na jeden kvíz, kde nám to herně úplně nevyšlo, ale osobně to dopadlo úplně perfektně,“ dodal ženich.

Novomanželům přejeme hodně štěstí!

Sdílejte článek

Přečtěte si také