TopStar

20. září 2018 10:00

Další svatba v královské rodině! Kdo se bude vdávat tentokrát?

Znáte Gabriellu Windsor (37)? Jde o dceru Alžbětina bratrance, prince Michaela z Kentu. A ta teď oznámila zásnuby! Zdá se, že veřejnost se může po obřadu Meghan a Harryho těšit na další velkolepou veselku.

Další svatba na pořadu dne! ‚‚Princ Michael z Kentu s princeznou s radostí oznamují zasnoubení jejich dcery Lady Gabrielly Windsor s panem Thomasem Kingstonem. Zásnuby se uskutečnily v srpnu. Pan Kingston ji požádal o ruku na ostrově Sark,‘‘ znělo oficiální oznámení Buckinghamského paláce ze středečního rána. Veselka se plánuje na jaro příštího roku.

Lady Gabriella je rodinou a přáteli nazývána Ellou a zabývá se vedením společnosti Branding Latin America. Mimo jiné je spisovatelka a přispívá i do magazínu The London Magazine. Médiím se snaží vyhýbat, a proto se o jejích zásnubách promluvilo až teď. Její partner Thomas Kingston pracuje v oblasti investičního trhu a řídí společnost Devonport Capital. Ten v minulosti randil se sestrou vévodkyně Kate Pippou Middleton. Žádné opětné vzplanutí ale vzniknout nemůže, protože Pippa se loni v květnu provdala za finančníka Jamese Matthewse.

Nejsou to ale společně se svatbou Meghan Markle jediné královské svatby, letos čeká královskou rodinu ještě jeden obřad. Už 12. října si princezna Eugenie vezme manažera nočního klubu Jacka Brooksbanka. A ceremonie proběhne ve stejném kostele jako ta prince Harryho. No, jistě se máme nač těšit.

Celým jménem Lady Gabriella Marina Alexandra Ophelia Windsor oslavuje narozeniny jen o dva dny později než královna Alžběta, a tak slaví obě dámy svůj den vždy společně. V minulosti randila Ella se spisovatelem Aatishem Taseerem, který jak se později ukázalo byl drogově závislý. Ten nechtěl, aby byl očerněn pouze on a napsal tak dlouhý článek o jeho životě v Londýně s Gabriellou, která údajně užívala narkotika s ním. Ta však celé nařčení zavrhla a více se o něm nemluvilo. Snad bude mít Ella pro tentokrát štěstí na muže víc.

Sdílejte článek
Štítky britská královská rodina princ Harry Meghan Markle královna Alžběta II. zásnuby svatba

Přečtěte si také