TopStar

4. května 2018 11:50

Dámy, máte smůlu! Z Ronalda bude brzy ženáč

Portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo (33) se brzy bude ženit! Učinil totiž zásadní rozhodnutí a svou přítelkyni Georginu Rodriguez (23) požádal o ruku. Ta se okamžitě na svých sociálních sítích pochlubila obřím prstenem v hodnotě 19 milionů.

Fotbalista Realu Madrid se rozhodl učinit životní rozhodnutí. Svou milou, modelku Georginu Rodriguez požádal teprve před pár hodinami o ruku. Ta samozřejmě souhlasila. Dvojice se poznala v obchodu s oblečením a za dva roky společného soužití se Georgině narozdíl od Ronaldovy bývalky Iriny Shayk podařilo dostat sportovce do chomoutu.

Rodriguez se na svých sociálních sítích okamžitě pochlubila fotkou, kde na jejím prsteníčku září ohromný prsten s diamanty, který prý vychází na 19 milionů korun. Ke snímku připsala: ‚‚S mým nejmilejším člověkem!‘‘ Celou fotografii ozdobil v pozadí sedící Ronaldo. Nadšení fanoušci začali okamžitě gratulovat. ‚‚Je to tu! Konečně se to stalo. Určitě se zasnoubili, že? Moc gratulujeme!‘‘ I když se Ronaldo nejednou dopustil prohřešku s nějakým tím flirtem a záletem, teď se snad vzpamatoval a stává se z něj rodinný typ.

Připomeňme si, že Cristiano není jen úspěšný fotbalista a šťastný snoubenec, ale i mnohodětný otec. Vychovává sedmiletého Ronalda Juniora a dvojčata Matea a Evu, které mu porodila náhradní matka. Od konce roku 2017 má hrdý tatínek i dcerku Alanu Martinu právě od své vyvolené Georginy Rodriguez.


Přečtěte si také