TopStar

2. srpna 2018 10:03

Dámy, smůla! Robert Pattinson začal randit s blonďatou modelkou

Jak to tak vypadá, ve světě showbyznysu se objevil nový zamilovaný páreček. Řeč je o lamači dívčích srdcí Robertu Pattinsonovi (32), který si začal s modelkou Suki Waterhouse (26). Před nedávnem se dvojice objevila na londýnském promítání filmu Mamma Mia: Here We Go Again a poté se odebrala ve žhavém objetí do jednoho z klubů v Sohu.

Oficiální vyjádření o svém románku zatím ani jeden z aktérů neposkytl, celá situace se ale jeví evidentní. Po celou dobu svého zjevení na veřejnosti se dvojice objímala, vášnivě líbala a snažila se tančit, i když to jí zrovna dvakrát nešlo. Tohle na přátelství rozhodně nevypadá.

Ještě před pár měsíci se spekulovalo, že modelka randí s devětačtyřicetiletým režisérem Darrenem Aronofskym. Ta však oficiálně domněnky zamítla. Na jaře se zas Suki objevila na procházce s manželem její modelingové kolegyně Emily Ratajkowski. Podle okolí byla dvojice velmi zaujata jeden druhým. Zdá se, že blonďatá krasavice zkouší štěstí všude možně.

Pokud se vztah Pattinsona s Waterhouse potvrdí, půjde o jeho první vztah od rozchodu s FKA Twigs. S tou randil neuvěřitelné tři roky a dokonce ji požádal o ruku. No, doufejme, že Robert nebude ve své klasické roli a nepožádá o ruku i Suki. Zatím se mu to vždy vymstilo...


Přečtěte si také