TopStar

5. března 2018 18:00

Dan Hůlka poprvé předvedl dcerku Rozárku! Obě své holky už má doma

Je to šest dní, co se zpěvákovi Danielu Hůlkovi (49) narodila holčička. A už v neděli 4. března si muzikálová hvězda odvezla dvě ženy svého srdce z porodnice domů. První noc proběhla poklidně a Hůlka prožívá nejšťastnější období svého života.

‚‚Obě jsou v naprostém pořádku, porod byl bezproblémový, Barborka to zvládla úžasně, je ohromně statečná,‘‘ nechal se Hůlka slyšet těsně po porodu. Také zpěvák zmínil, že pro něj život nabral úplně nových rozměrů, a samozřejmě jako pyšný tatínek tvrdí, že je holčička celá po něm. ‚‚Prožívám teď úžasné období. Mám nádhernou dceru a čeká mě premiéra skvělého muzikálu. Strašně se na to těším. Máme před sebou posledních pár zkoušek a už se moc těšíme do divadla před diváky,‘‘ prozradil přední muzikálový zpěvák plány do budoucna.

Daniel se také nechal slyšet, že je nesmírně šťastný a prožívá své nejkrásnější životní období. Dvojice se poznala před dvěma lety při jednom ze zpěvákových koncertů a velmi záhy přišla svatba. A kde jinde by k ceremoniálu mohlo dojít než v Las Vegas. „Jsme konzervativní heterosexuální demokrati, rodinaje základ státu,“ nechal se Daniel Hůlka po slavnostním ceremoniálu slyšet. Zpěvák již v manželství přebýval, konkrétně roku 2002, kdy si vzal Libuši Vojtkovou. S tou se ale po dvou letech rozvedl, proto věříme, že teď to nadšenému tatínkovi vyjde.

Daniel Hůlka už má plán, jak bude trávit první měsíce po porodu. Na jaře začne pracovat na svém budoucím domě v Jevanech, který má zpěvák ambice dostavět již v létě. V současnosti je ale prioritní mít v co nejbližší dostupnosti nemocniční zařízení a soukromého lékaře Barbory, proto zůstane prozatím s rodinou v Praze.

Sdílejte článek

Přečtěte si také