TopStar

15. února 2018 11:47

Ilona Blašková

Dana Morávková promluvila o plastikách

Danu Morávkovou budete moct už brzy vidět ve třetí sérii kriminálky VIP vraždy. My jsme ji zachytili na focení k seriálu, kde to herečce jako vždycky moc slušelo! Dana je známá tím, že si jako jedna z mála hereček zachovává přirozenou tvář. Jakýmkoliv plastickým operacím se vyhýbá jako čert kříži.

Natáčení třetí série VIP vražd probíhalo v létě a Dana na něj ráda vzpomíná. V postavě přísné policistky Ireny Drexelové našla zalíbení. A i když jde herečka z role do role, na přepracování si nestěžuje. Splnil se jí sen, že může dělat profesi herečky. Její rodiče totiž herci nebyli. Tatínek byl matematik a maminka inženýrka.

A protože k povolání herečky patří i neustálé nanášení make-upu a líčení, zeptali jsme se, jak to má Dana v civilním životě? "Tak samozřejmě když jdu na trénink nebo na procházku do lesa, tak se nelíčím. Naštěstí mám dobré geny po rodičích, takže mám pocit, že ta pleť ani vlasy to neodnášejí. Nemám žádné plastiky. Nikdo nic nedělal s mým obličejem. Nemám ani napíchané rty ani nastavené vlasy. Nedávno jsme byli s manželem na nějaké párty, kde jsme samozřejmě poznali, že některé dámy i pánové tím prošli. Manžel mě prosil, ať to nedělám. A já to opravdu dělat nehodlám,“ prozradila Morávková.

Manželství má ukázkové. Se skladatelem Petrem Maláskem je už přes 20 let. Svátek zamilovaných ale moc neslaví. Preferují spíše 1. máj, kdy se jdou projít na hrob Máchy a stráví spolu celý den. Dárek manželovi ale koupila. Přál si parfém.

V rodině je letos čeká velká změna. Jejich syn Péťa bude skládat zkoušku dospělosti, na kterou se už připravuje. Přihlášky na vysoké školy už má také podané. Podle Dany má rozum a k herectví neinklinuje.

Sdílejte článek

Přečtěte si také