TopStar

17. března 2014 21:15

Jana Fikotová

Dana Morávková: Syn nás bere v normě

Herečka Dana Morávková (42) miluje svou práci, rodinu a každou zajímavou výzvu, která jí přijde do cesty. Naposledy se vrhla na navrhování. A co na kariéru své mámy říká syn Péťa?

Mnoho hereček využívá své nadání většinou v oblasti moderování, tance či hudby. Dana Morávková však tyto všechny schopnosti má a využívá je vrchovatě. Tak proč by nezalovila např. v oblasti módy?

„Díky šťastné náhodě a mé lásce ke kabelkám jsem dostala nabídku stát se návrhářkou. Dita Valentová, majitelka z firmy s luxusními kabelkami, přišla s nabídkou ke spolupráci, a já ji využila,“ přiznala Morávková, která se už moc těší na výsledek svých návrhů luxusních kabelek, které se budou šít v Třebechovicích pod Orebem.

I když je herečka svými aktivitami velice vytížená, na svou rodinu si vždy udělá čas. „S manželem moc rádi cestujeme, a co se týče syna, tak ten už začíná mít spíše své vlastní zájmy.“ A co říká na popularitu svých rodičů? „Syn nás bere v normě. Rozhodně si nedělá hlavu z toho, že jsou jeho rodiče slavní. Jsme pro něj prostě máma a táta.“

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také