TopStar

10. srpna 2016 16:21

Michal Chalupa

Daniel Cleaver - mládí je v koncích: Podívejte se, jak dnes vypadá dobyvatel Bridget Jonesové!

Pamatujete si ještě průběh filmu Bridget Jonesová – s rozumem v koncích? Daniel Cleaver alias Hugh Grant sice nakonec nevybojoval Bridgetino srdce, za to ho pěkně poškádlil! Filmový Daniel, stejně jako skutečný Hugh potrápí totiž svým šarmem srdce nejedné ženy.

Uběhlo dvanáct let od druhého a zatím posledního dílu Bridget Jones. Pamatujete na charismatického fešáka Daniela? Jak asi vypadá právě teď? Jak v prvním, tak v druhém díle hrál takového lamače srdcí…ach! Nyní je Hugh Grantovi 55 let. O své charisma a šarm věkem tedy rozhodně nepřišel. Pořád by se vám z něj podlamovaly kolena??? Na to, jak moc mladistvě vypadal před dvanácti lety, mu teď přibylo na obličeji dost vrásek. Takové věci ale ke stárnutí patří. Nakonec je pořád sexy!

Daniel, ve filmu šéf nakladatelství, si o sobě moc myslel a v neposlední řadě nenechal jedinou sukni bez povšimnutí… Není tedy divu, že Jonesová dala nakonec své srdce Marku Darcymu, právníkovi odolnému vůči jejím záchvatům žárlivosti. Kdyby se přece jen rozhodla pro Daniela, zřejmě by dříve nebo později zešílela! A co vy, žárlíte na své protějšky?

Sdílejte článek

Přečtěte si také