TopStar

3. června 2017 10:35

vedran

Daniel Hůlka o psychických problémech: Dva roky jsem si musel dát pauzu

Zpěvák Daniel Hůlka oslavil na Den dětí 49. narozeniny. Rok před padesátkou ví, že zdraví a psychická pohoda je to hlavní, na čem všechno stojí a padá. Kvůli velké psychické nepohodě si dokonce dal dva roky pauzu.

"Na dva roky jsem odešel z divadla a ze showbyznysu, i když – slovo showbyznys mi tady v Česku přijde směšný, ale dejme tomu. Přepracoval jsem se a dva roky jsem nehrál divadlo a ani nekoncertoval, to mám za sebou, ale teď to dělám tak, abych to nepřehnal. Člověk si musí rozvrhnout práci i odpočinek, a o tom to celé je," říká Daniel Hůlka.

Narozeniny sice oslavil bez partnerky a dítěte, neboť na rodinu stále čeká, ale sám na oslavu rozhodně nebyl – uspořádal koncert, který prý byl tím nejlepším dárkem, který si může zpěvák přát.

"Bylo to nádherný, lidi byli úplně skvělí, fakt nejlepší dárek, který jsem mohl dostat. A když vám pak publikum na konci tleská ve stoje, tak je to ta největší odměna, kterou můžete dostat," uvedl Hůlka, který po koncertě slavil s mírou.

"V klubu jsme to trochu zapili s kapelou a rodinou, žádná další velká oslava nebude. Tou hlavní byl skutečně koncert," dodal zpěvák.

Daniel Hůlka začne brzy zkoušet nový muzikál Muž se železnou maskou. Premiéru bude mít 1. listopadu v Divadle Broadway. Autorem muzikálu je Michal David.

Sdílejte článek

Přečtěte si také