TopStar

28. února 2018 12:50

Daniel Hůlka se stal tatínkem! Holčička dostala jméno jako z pohádky

Je to jen několik málo hodin, co se zpěvák Daniel Hůlka (49) stal poprvé tatínkem. Jeho žena Barbora (26) porodila muzikálové hvězdě dcerku, která dostala pohádkové jméno Rozárka. Ačkoli se nacházel Hůlka po celou dobu v porodnici, u samotného porodu nebyl.

Včera kolem deváté hodiny dopolední se stal muzikálový zpěvák Daniel Hůlka novopečeným tatínkem. Narodila se mu holčička Rozárka, která se přišla na svět téměř přesně v předpokládaném termínu, po narození měřila 46 centimetrů a vážila 3 kila. Ačkoli byl Daniel po celou dobu porodu v porodnici, samotného procesu se nezúčastnil. Už dlouho před porodem tvrdil, že do porodního sálu muži nepatří. Jeho žena Bára sdílela názor svého muže, poradila si sama a na svět přivedla rozkošnou holčičku.

Daniel se nechal slyšet, že je nesmírně šťastný a prožívá své nejkrásnější životní období. Dvojice se poznala před dvěma lety při jednom ze zpěvákových koncertů a velmi záhy přišla svatba. A kde jinde by k ceremoniálu mohlo dojít než v Las Vegas. „Jsme konzervativní heterosexuální demokrati, rodinaje základ státu,“ nechal se Daniel Hůlka po slavnostním ceremoniálu slyšet. Zpěvák již v manželství přebýval, konkrétně roku 2002, kdy si vzal Libuši Vojtkovou. S tou se ale po dvou letech rozvedl, proto věříme, že teď to nadšenému tatínkovi vyjde.

Daniel Hůlka už má plán, jak bude trávit první měsíce po porodu. Na jaře začne pracovat na svém budoucím domě v Jevanech, který má zpěvák ambice dostavět již v létě. V současnosti je ale prioritní mít v co nejbližší dostupnosti nemocniční zařízení a soukromého lékaře Barbory, proto zůstane prozatím s rodinou v Praze.

Sdílejte článek

Přečtěte si také