TopStar

24. ledna 2018 09:30

Daniela Peštová jako prototyp emancipované ženy! Co dělá přes den bez Habery?

Věřili byste, že je jí skoro 50? Daniela Peštová (47) vypadá skvěle, srší charismatem a ke všemu si umí poradit bez chlapské ruky. Nyní to dokázala s kladivem v jedné ruce a hřebíky ve druhé. Přitloukání obrázků ke zdi není žádný problém, a co teprve pro světovou modelku.

Zatímco tráví Paľo Habera čas v Praze a moří se u nových a přibývajících projektů, Daniela Peštová sebrala děti a odjela do Spojených států. Dlouhou dobu se spekulovalo, zda se jedná o rozpad jednoho z nejpevnějších vztahů československého showbyznysu. Není tomu tak, dvojice je stále šťastná, jen s tím rozdílem, že každý bydlí na jiném konci světa.

Když je potřeba pověsit obrazy na hřebík a Habera není doma, poradí si hvězdná modelka sama. S její výškou jí nedělá problém dosáhnout adekvátně vysoko, kam chce rámečky pověsit, a s kladívkem v ruce jí to taky jde. Na fotkách vidíme, že nejprve si Daniela nalepila na zeď bílé papíry, aby rozvrhla přesnou vzdálenost mezi obrazy. Potom přibila hřebíky a dekorace byly na světě.

Modelka ráda prezentuje na sociálních sítích své křivky. Není tomu tak dávno, co se pochlubila sexy postavičkou jen v plavkách z Floridy. Tehdy napsala ke své fotce na Instagramu: ‚‚Děkuji všem pánům, kteří mi v dnešním focení pomohli. Zkrátka, je mi dobře.“ A Daniela si rozhodně může takové fotky dovolit, ne nadarmo byla v minulosti na titulních stranách Cosmopolitanu, Elle či Marie Claire. No řekněte, vypadá tahle kráska na padesátku?

Sdílejte článek

Přečtěte si také