TopStar

30. ledna 2019 11:56

Tereza Šulcová

Dara napsala fanouškům drsný vzkaz! „Dám milión tomu...“

Daře Rolins došla trpělivost. Fanoušci zpěvačce psali pod fotky, že její úsměv je falešný, a že je ve skutečnosti nešťastná. Často naráželi na rozchod se slovenským rapperem Rytmusem. A Dara řekla dost. Napsala, jak to skutečně je!

Vše začalo nevinně. Pod dalším citátem o štěstí, který Dara zveřejnila spolu se svou fotkou se sesypala debata o tom, jestli si tato kráska své štěstí jenom nevnucuje. Fanoušci také nechápou, jak někdo může psát o štěstí u fotky, kde jsou vidět v podstatě jen její přednosti.

„Máte fantastickou postavu Daro, sen každé ženy takhle vypadat skoro v padesáti, ač se mi ten věk vůbec nemůže vyslovit, protože takhle se přeci "nedá" vypadat v tomhle věku, sakra!! Ale, co mi vadí, a to mě klidně všichni ukamenujte za můj názor, vy nejste šťastná Daro, rozhodně ne tak, jak píšete. Vy si to len stále chcete vnutit tuto představu, snažíte se oklamat samu sebe a ostatní!? Protože kdybyste byla tak vnitřně šťastná, jak tvrdíte, nesnažila byste se o tom stále někoho přesvědčovat a ujišťovat se chválou lidí! Máte božské tělo, ale stále se potřebujete ujišťovat -sebe samu a okolí, možná i někoho konkrétně.... že furt za něco stojíte, i když už vám není dvacet a více.... Kdybyste si věřila, tak byste stále a dokola neomílala a neukazovala něco, co už dávno všichni vědí! Tak proč ta "omáčka" o epicentru štěstí třeba u této fotky, když tam není třeba ani západ slunce, Lola, není tam nic, teda až na Váš dokonalý zadeček.. krásný zadek, samozřejmě! Ale však my už ho viděli, nebojte, a věřte tomu! Ale snažte se už odprostit od toho, co vás dělá tak nešťastnou a co vás v hloubi duše trápí! není slabost přiznat si to! Rozhodně nejste v tom sama, máte spoustu lidí, co vás mají rádi! i bez sexy fotky každý den na vašem profilu,“ napsala uživatelka Daře na sociální síti.

A přesně tento dlouhý komentář od jedné z uživatelek donutil Daru k reakci. A nebyla to jen ona. Spousta žen se k této uživatelce přidávalo a virtuálně s ní souhlasilo. Ale ne zas všichni! „Spousta lidí stále nepochopila, ze šťastnou vás neudělají lidé kolem vás, ale právě vy sami sebe vnitřní rovnováhu. Štěstí je vnitřní práce a nemusí být nutně podmíněna tím, že někoho máte. Právě naopak s tímto poznáním a opravdovosti nakonec přijde i ten, který vedle vás skutečně patří,“ oponovala další uživatelka.

Dara na komentáře dlouho nereagovala. I bez její reakce se pod jejím příspěvkem nahromadilo více než 400 komentujících. A zpěvačka se rozhodla tedy vyjádřit pomocí nového příspěvku, kde je vysmátá od ucha k uchu. „Dám milión tomu, kdo mi prozradí, kdo a podle čeho a kde měří "pravost" štěstí! Ve zlatnictví to určitě nebude, tam tak maximálně sůl, která je ze spolehlivých zdrojů nad zlato, víme. Podle jakých důkazů se tedy dá vyhodnotit že "ty jsi šťastná a ty jsi nešťastná"?!? Neboť všichni ti odborníci na to MOJE štěstí mi v tom dělají zmatek. Věty typu "ale toto není šťastný úsměv, Darinka" mě zničí. Když se nesměju, jsem nešťastná. Když se směji, je to pouze maska ​​že jsem nešťastná,“ stěžuje si Rolins.

„Neboť můj život je prokazatelně jedno velké neštěstí. Víte KDY si přijdu OPRAVDU nešťastná a co mi přijde divné a smutné? Že mi to moje štěstí ještě vyčtete! Mě osobně uvádí dost často do smutku ten pocit, že JÁ mám více než potřebuji a někdo má nemocné dítě, které má nevyléčitelnou nemoc a takto bych mohla pokračovat do aleluja,“ pokračuje ve svém projevu světlovlasá kráska.

„Občas mi hlava stojí z té lidské blbosti řešit MOJE štěstí, které je samo o sobě do očí bijící a nevnímá podobu reálných neštěstí a smutku. Moje fotky ani vyjádření nemusí být "Fejk". Na to jsem už moc velká a dostatečně mentálně vyspělá a vědoma si toho, jaký krásný život mám to štěstí mít. Proč je v lidech zakořeněna představa, že žena může být šťastná JEN po boku muže? I když ano, milujeme je. Ano, i oni nás dělají šťastné. Ale občas je to právě jejich absence, která nás dělá ještě šťastnějším. (Nemyslím celoživotně, zase mě nechytejte za slovo) Nic ve špatném pánové, ale velmi podobně to máte často i vy. To, že někdo přijde a odejde, z nás přece automaticky nedělá oběť. Mam skvělou práci, která generuje dost peněz na to, abych se mohla postarat nejen o svou rodinu, ale dost často pomohla i ostatním, kterým něco chybí. A pro ty, kterým leží v hlavě moje zničující samota ... věřte, nevěřte, ale po večerech opravdu neroním slzy do polštáře, že mě nikdo nechce, nelitujte mě už prosím a neútočte na nikoho, kdo podle vás může za můj údajný smutek. A nechte na mě, kdy a CO svobodně napíšu na svůj instagram, kdy budu mít chuť podělit se o své štěstí. Přesně od toho ten instagram mám,“ dodává Rolins na závěr.

Sdílejte článek

Přečtěte si také