TopStar

17. května 2019 17:00

Tereza Šulcová

Dara Rolins je terčem kritiky! Nové fotografie vyvolaly lavinu negativních komentářů

Slovenská zpěvačka Dara Rolins oslaví v prosinci sedmačtyřicáté narozeniny a rozhodla se ještě před nimi nafotit odvážné fotografie pro známé klenotnictví. Fanoušci kritizují, že je na snímcích nahá, což prý zpěvačka podle nich nemá zapotřebí.

Známá slovenská zpěvačka Dara Rolins navázala v květnu zajímavou spolupráci a stala se tak tváří známého klenotnictví. Nafotila pro něj řadu fotografií, na kterých je i zcela nahá.

Dara se pochlubila několika snímky na sociálních sítích, včetně krátkého videa. „Některé ženy tvrdí, že nejkrásnější pocit je obléci se jen do parfému. Mohu potvrdit a nebála bych se k němu přidat ještě pár pěkných šperků,“ svěřila se svým fanouškům.

Fanoušci se bouří a shodují se, že zpěvačka tohle ve svém věku nemá zapotřebí. „Přiznávám, že nesnáším, jak reklama zneužívá ženské tělo a tohle je vrchol. Přijde mi to spíš reklama na prsa,“ svěřila se jedna uživatelka.

Vyjádřila se i facebooková stránka zabývající se módou fashionbook.cz: „Šperky nejsou hřích, ale nevkus ano.“ Pravděpodobně tady udělala zpěvačka krok vedle a spolupráci měla spíše odmítnout. Alespoň tak se vyjadřují fanoušci na sociálních sítích. Na druhou stranu, marketing je to očividně dobrý.

Sdílejte článek
Štítky nahota šperky Dara Rolins

Přečtěte si také