TopStar

20. ledna 2018 00:20

Dara Rolins má vypracovaný předek i zadek! V pravém slova smyslu

Dara Rolins (45) se stále angažuje v nových projektech a přijímá nové pracovní nabídky. Nyní si konečně užívá zasloužené dovolené. Odletěla se svou dcerkou Lolou na Bali. Spekuluje se, že to není dovolená jen tak, bude se chystat tajná svatba. Ale o Daru nepůjde, na Bali se budou brát její blízcí přátelé. Zatímco se snoubenci chystají, tak Dara předvádí výstavní zadeček.

Většina žen řeší před padesátkou krizi středního věku a především krizi celulitidy. Ani jedno však není případ slovenské krásky Dary Rolins. Je to teprve pár hodin, co Dara předvedla na dovolené fantastickou postavu a ještě lepší pozadí. Není to jen tak, Rolins musí pravidelně cvičit jógu, sportovat, tancovat. Píle se ale vyplácí a Dara se může pochlubit jedním z nejatraktivnějších pozadí Československa.

‚‚Nechci si tu hrát na extrémně duchovně založenou. Ano, cvičím jogu, a čím jsem starší, tím mám větší pochopení a toleranci pro všechny možné emoce, vyznání, způsoby a cesty sebepoznání. To nic nemění na věci, že realitu vnímám dost konkrétně. Ale jedno vím určitě. Existují místa, kde se cítíte lépe než jinde. Možná více svobodný, a přesně tak se cítím já zde na Bali,“ připsala Dara ke své fotce na Instagramu.

Člověk by si řekl, že bude herečka za svou figuru chválena. Mnozí fanoušci ji ale také odsuzují za nevhodné chování. Matka v pokročilém věku se prý takhle vystavovat nemá. ‚‚To tělo nepatří dvacítce, ale starší ženě. Prostě stárneš,“ zněl jeden z komentářů k Dařině fotografii.

Sdílejte článek

Přečtěte si také