TopStar

14. února 2018 12:37

Ilona Blašková

Dara Rolins se nedávno vrátila z dovolené na Bali, kde nachytala krásnou bronzovou barvu

Dara Rolins se nedávno vrátila z dovolené na Bali, kde nejen nachytala krásnou bronzovou barvu, ale hlavně si pořádně odpočinula. Chcete ji vidět? Není problém! A ještě vám poradí, jak vypadat pořád FRESH.

Popová královna, módní ikona ale především žena, která dokáže inspirovat. Nejen proto se Dara Rolins stala novou tváří kosmetické značky. Splnil se jí tak dávný sen. Má ráda, když se dostane do obchodu se všemi možnými rtěnkami, šminkami a barvičkami. Párkrát jí prý i vyvolávali na letišti, protože se zasekla v duty free shopu. A v takovém kosmetickém ráji byla Dara nedávno, když se vracela z dovolené z Bali. Co ji teď všichni můžou závidět je její opálená bronzová pleť. Právě sluníčko je Dařin recept na krásu.

Co každý den Dara dělá, sleduje na instagramu skoro 400 tisíc lidí. Řada žen bere pohlednou blondýnku jako svoji inspiraci a žádá od ní rady. Dara se proto rozhodla podpořit instagramový projekt „Fandíme ženám“, který kope za všechny ženy. „Chtějí po mně nejčastěji radu, jak vypadat tak jakoby fresh a držet pohromadě v mém dospělém věku. Když to řeknu kulantně. Logicky na ten instagram většinou dávám fotky, kde mi to sluší trochu víc. Spíš víc než míň. Snažím se ale tu realitu v rámci možností zachovat. Myslím si, že je dobré, aby žena dokázala přiznat i to, že má svoje chyby. I já mám celulitidu a vrásky. A logicky s tím bojuji. A proto existují všechny tyhle vychytávky viz krémy na naše zadky, které mám doma a také používám,“ prozradila zpěvačka.

Naopak Daru inspiruje mnoho žen a hned jednu má na očích dennodenně. Z fotek z dovolené na Bali si nedalo nevšimnout, že se z dcery Laury stává velká slečna. „V botách na podpatku chodí daleko lépe než já a to říkám opravdu smrtelně vážně. Jí to baví. Vždy mi nějaké vezme a chodí po domě. Mám se co učit. Líbí se mi, že se v ní skrývá taková ta ženskost. Vždy, když něco fotím, tak nezapomene podotknout, že to tohle mamince sluší.

A kdo další inspiruje Daru a jiné známé tváře, se dozvíte na instagramu. A to 8. března, kdy se slaví Mezinárodní den žen.

Autoři: Michaela Široká, Ilona Blašková

Sdílejte článek
Štítky Dara Rolins