TopStar

6. srpna 2018 14:20

Ilona Blašková

Dara Rolins vůbec poprvé promluvila o rozchodu s Rytmusem. Je nešťastná? Smutná? Nebo zhrzená?

Dara Rolins vůbec poprvé promluvila o rozchodu s Rytmusem. Je nešťastná? Smutná? Nebo zhrzená?

Láska slavného páru je pryč. Jak je to mezi nimi v současné době, kdy Rytmus randí se slovenskou moderátorkou Jasmínou Alagič, která je údajně těhotná? „My jsme rozešlý v dobrém. Dokonce jsme si předevčírem psali. A to že on prožívá novou lásku, to si myslím že je také dobré, Já mu to přeji. A způsob jakým to prožívá, to je jeho věc. Ale já s tím problém nemám, protože já to mám uzavřený a žiji jinými věcmi. Myslím si, že to řeším mnohem míň než ostatní. Ale chápu, že spoustu kamarádům a lidem to přišlo zbytečný. Je to jeho věc. Jeho život a jeho volba,“ prozradila zpěvačka.

Dara rozhodně není nešťastná ani smutná, ublížená či dotčená tím, jak Rytmus vystavuje na odiv lásku k jiné ženě. Je prostě jenom citlivá. A to je vlastnost, která sluší ženám i mužům a za kterou není třeba se stydět. Přesto má důvod, aby si své pocity, nechala sama pro sebe. „Každý člověk, žena i chlap má city. A mě se to tak na dvě minuty dotklo a zamrzelo. Ale to byly přesně jenom ty dvě minuty, které byly moje a víceméně jak říkám, jsem v pořádku a strašně moc mu přeji štěstí, děti, rodinu a všechno to, po čem touží. A asi to také konečně dostane,“ řekla s úsměvem.

A co přeje Rytmus Daře? „Já doufám, že to samé. Myslím si, že je to v tomto případě mezi námi fér“ řekla. A má teď srdce otevřené pro někoho jiného? Nebo chce být sama? „To je osud a život. Uvidíme, co se stane. Ale já to tak nemám, že bych uměla přeskočit za měsíc na plné koule do jiného vztahu. Takže si myslím, že potřebuju čas a prostor. Je také rozdíl mezi zamilovat se a milovat. To je u mě velký a hluboký,“ odpověděla.

Daru a Rytmuse už tedy nespojují city a ani majetek. Dům který spolu postavili má jen jednoho majitele. „Dům je vyřešen. Je můj,“ řekla pyšně. Rytmuse musela vyplatit a má z toho velkou radost. Daru nebolí ani srdce, ani hlava a cítí se konečně svobodně.

Sdílejte článek