TopStar

29. února 2016 15:13

Dárky za 6 milionů: Co najdou držitelé Oscarů v dárkových taškách? Prsa a toaletní papír za…

Slavné hvězdy kromě zlatých sošek dostávají taky dárkovou tašku, která má hodnotu několika milionů korun. Tak co ke svému prvnímu Oscarovi dostal Leo jako bonus?

Dárková taška s „pozornostmi“ od sponzorů čeká na všechny nominované herce a herečky jak v hlavních, tak vedlejších rolích. Dárky také dostanou nominovaní za režii. Hodnota předmětů i poukázek, které jsou v balíčku, tvoří 232 tisíc dolarů, tedy 5,8 milionu korun.

A najdou se tu opravdové bizáry. Třeba balíček M&M’s v hodnotě 300 dolarů upravený speciálně pro svého budoucího majitele. V tašce je taky jeden exemplář zařízení pro ženy, které zajišťuje větší prožitek při sexu. Podle výrobce se Fiera Arouser používá před sexem, aby zajistil opravdové vzrušení. Použije to Leo u nějaké ze svých modelek?

Může jim taky věnovat voucher na „upírské“ zvětšení prsou. Tato metoda spočívá ve vstřikování krve do prsou a zajišťuje jejich zvětšení. Poukázka má hodnotu bezmála 50 tisíc korun. Ovšem nejzajímavější je toaletní papír v hodnotě téměř 7 tisíc korun! Celebrity jsou zkrátka králové dneška…

Zbytek balíčku tvoří poukázky na cesty do Izraele, Japonska, Itálie i domovských USA, doživotní zásoba čajů nebo sladkosti a kosmetické produkty.

Sdílejte článek
Štítky peníze taška prsa dárek papír

Přečtěte si také