TopStar

23. června 2013 16:40

Dagmar Dandová

Dasha: Chci chlapa, jako je Clint Eastwood

Zpěvačka Dasha (31) žila skoro deset let s muzikantem Martinem Kumžákem. Teď je sama a podle nároků, které na budoucího partnera má, možná bude ještě nějaký čas single.

„Ideálního muže si představuji jako Clinta Eastwooda. Hrozně se mi líbí jeho westernový styl. Jako partner by nebyl špatný ani Kevin Costner. Ve filmu Tanec s vlky byl úžasný,“ říká zpěvačka, jejíž občanské jméno je Dagmar Sobková.

V nejbližší době bude Dasha v jednom kole. Dostala totiž hlavní ženskou roli v novém muzikálu Iago hudebníka Janka Ledeckého. „S Jankem se znám dlouho. Vybral si mě už do Hamleta. Když mi nabídl roli v novém projektu, neváhala jsem ani chvilku,“ říká Dasha.

Na tiskovou konferenci k muzikálu Iago přišla v sexy modrých šatech: „Tyhle šaty mám speciálně ušité v arabském stylu pro muzikál. Příběh se totiž odehrává na Středním východě. Kostýmy, kulisy a celá výprava je v arabském stylu. Budeme prý na scéně i tancovat, tak jsem moc zvědavá,“ těší se zpěvačka, kterou Karel Gott prohlásil za talent století.

„Je milé, že to o mně řekl, ale jeho tvrzení mi přijde trochu nadsazené. Je tady spousta lepších zpěvaček. Nejsem tak výjimečná,“ říká skromná Dasha.

-dad-

Sdílejte článek
Štítky Karel Gott zpěvačka muzikál Clint Eastwood Janek Ledecký Dasha Hamlet Kevin Costner

Přečtěte si také