TopStar

6. června 2018 08:06

David Beckham jako nevinná školačka? No, to tu ještě nebylo

To, že se Victoria Beckham nikdy neusmívá na fotkách ještě neznamená, že nemá návrhářka smysl pro humor. Všichni, kdo ji sledují na Instagramu vědí, že si ráda udělá ze svých dětí i muže legraci. A stává se to celkem často. No a pro tentokrát to schytal David Beckham.

Tentokrát předvedla Victoria svým fanouškům, jak by vypadal známý fotbalista, kdyby doteď chodil do školy a byl rozkošnou dívenkou. Roli hvězdného taťky si zahrála jejich dcerka Harper. ‚‚Podívejme, koho jsme to potkali na cestě do školy,‘‘ napsala k fotografii pobaveně Victoria.

Hlava rodiny vtípek ocenila a dokonce zanechal u fotky komentář s mnoha smějícími se a zamilovanými emotikony. Jak moc dobře víme, tak ani on se nebrání různým vtípkům na účet své ženy. Zkrátka a dobře, rodinka k pohledání.

Zdá se, že Victoria měla skvělou náladu, když v den pořízení fotografie odvedla svou dcerku do školy. Na svém instagramovém účtu zveřejnila ještě i video, kde obě ‚‚děvčata‘‘ běží a skáčou při tom. Victoria zvolila pro tuto chvíli černý sportovní úbor - už dříve hvězda zmiňovala, že když doprovází své děti do školy, tak si těsně před tím dopřává sportovní hodinku. A po ranní rozcvičce Victoria podstupuje ještě jednu pozdně odpolední.


Přečtěte si také