TopStar

10. května 2019 11:23

Tereza Šulcová

David Beckham má zákaz řízení! Důvod vás překvapí

Bývalý fotbalista David Beckham má na půl roku utrum. Byl mu odebrán řidičský průkaz za velmi vážný přestupek, který se v Británii netoleruje.

Telefonovat za volantem je velký přestupek. Bývalý fotbalista byl před několika měsíci vyfotografován, jak drží mobilní telefon při řízení automobilu. A jelikož Beckham měl těch přestupků na triku trošku víc, rozhodlo se, že si teď půl roku za volant nesedne.

David Beckham dostal celkem 6 trestných bodů za nedodržení předpisů, což znamená odebrání řidičského průkazu, v jeho případě na 6 měsíců. V minulosti sportovec dokonce nedodržoval povolenou rychlost. To si ale obhájil s tím, že ujížděl novinářům. Teď už se mu ale vykroutit nepodařilo a za volant si tak chvíli nesedne.

Metropolitní policie se k celé situaci vyjádřila. „Beckham byl vyfotografován s mobilním telefonem v ruce během jízdy v autě dne 21. listopadu 2018 v areálu Great Portland Street. Dva měsíce před tímto incidentem byl sportovec stíhán za překročení rychlosti. Třiačtyřicetiletému muži bylo zasláno oznámení ohledně přestupku, který spáchal,“ oznámila Metropolitní policie.

Sdílejte článek
Štítky David Beckham

Přečtěte si také